Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

KAHVEN; Gündelik Hayatınızda Zevkle Tüketeceğiniz Sıcak Çikolata, Kahve, 3ü1 Arada ve Meyve Çaylarının Üretimini Yaparak Fabrikadan Halka Helal Belgeli Gıda Hizmeti Sunmaktadır. Ürünlerimiz Sıcak İçecek Otomatları için Uyumludur.

 

KAHVEN'İ TANIYIN

Otomat sektörünün dünyada ve ülkemizde hızla pazar büyütmesi gözlenmiş, bu bağlamda sıcak içecek otomatlarının ihtiyaç duyduğu sarf malzemelerdeki pazar boşluğu dikkat çekmiştir.

2018 yılında BK OTOMAT bünyesinde ilgili bakanlıktan alınan ruhsat ve izinler ile imalata adım atılmıştır.

Hizmette sürekli daha iyiyi arayıp, getirme ve müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği AR-GE ve lezzet araştırmaları yapılarak nihai olarak kullanılacak ham maddeler titizlik ile seçilmiştir.

AR-GE ve lezzet araştırmaları yapılırken bir yandan da özgün bir marka oluşturulması için ailemiz olarak kabul ettiğimiz şirket çalışanlarımız, aile bireylerimiz ve reklam ajansı ile fikir jimnastiği yapılmış olup, marka patenti 2018 yılının sonlarında alınan DENEBİ KAFE” markası doğmuştur.

İmalatta 1 yıl gibi kısa bir zamanda, sektördeki kıymetli dostlarımızın da desteği ile yüksek bir büyüme katedilmiş olup, ürünlerimiz ülkemizde 35 den fazla ilimize ulaşmakta ve tüketilmeye devam etmektedir. Yurt içi pazarları ve yurt dışı pazarlarında ki taleplerde dikkate alındığında ihtiyaçlara daha kaliteli ve daha hızlı cevap verebilmek adına yeni şirket kurulmasına karar verilmiştir.

2019 yılının sonlarında bu amaç ile “KAHVEN GIDA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” müşterilerimiz için doğmuştur.

KAHVEN; kuruluş amacını unutmadan her gün ilk günkü tazelik ve heyecanla faaliyetlerine devam edecektir. Her zaman yeni lezzetlerin keşfi için sürekli araştırma yapmakta ve yurt dışı pazarlarda güçlü yer edinmeyi hedeflemektedir.

Ülkemizin yurt dışına açılan yeni bir kapısı olmanın heyecanını ve mutluluğunu sizler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

AMACIMIZ VE HEDEFİMİZ

VİZYON

1500 lü yıllara dayanan türk kahvesi kültürümüzü yeni lezzetler ile zenginleştirerek, çikolatandan kahveye birçok lezzet ile önce ülkemizde sonrasında da dünyada sektörün, ismimiz ile anılmasını sağlamak.

MİSYON 

Her zaman yeni ürün, hizmet ve lezzet keşifleri ile ürün/hizmet gamını genişleterek, ihtiyaçlara kaliteli ve hızlı cevap verebilmenin yanında kaliteyi fiyat ile en güzel noktada buluşturmak.

Adım Adım Büyüyoruz

Yurt içi pazarları ve yurt dışı pazarlarında ki taleplerde dikkate alındığında ihtiyaçlara daha kaliteli ve daha hızlı cevap verebilmek adına yeni şirketimizin kurulumunu sağladık.

2019

Sıcak içecek otomatlarında kullanılan sıcak çikolata, kahve ve çay çeşitlerinin üretimine karar vererek DenebiKafe markamızı 2018 yılında kurduk. Sıcak çikolata üretimiyle müşterilerimizin beğenisi kazanmayı başardık.

2018

Ticari kapasitemizi büyüterek güç kazanmamız, bir nevi kabuğumuza sığmayışımız ile bir sonraki adım olarak limited şirketine geçiş sağladık.

2017

Otomat sektöründe kişisel olarak yapmış olduğumuz girişimlerimizin olumlu dönüşleri sayesinde şirketimizin temellerini atarak şahıs şirketimizi hayata geçirdik.

2014

Saha çalışmalarında bireysel gözlemler yaptık. Sektörü tanıyarak pazar arayışlarımızı gerçekleştirdik. Aldığımız güzel geri dönüşler girişimlerimizin ilk adımını oluşturdu.

2011